Zorgvuldig geselecteerde Cayennes in Sint-Niklaas, van E-Hybrid tot Turbo. Met Car-Pass, een duidelijke historiek en eerlijk advies over de juiste uitvoering.
Cayenne bij NVD
De Porsche Cayenne bewijst dat een ruime SUV ook als een Porsche kan rijden. Met vijf zitplaatsen, een grote koffer en een trekvermogen tot 3,5 ton is hij even bruikbaar als snel.
Porsche hoort sinds 2013 tot de kern van ons aanbod. Elke Cayenne selecteren we op uitvoering, historiek en staat, met een Car-Pass en een duidelijke onderhoudshistoriek.
Onlangs verkochten we onder meer een Cayenne E-Hybrid en een Cayenne Platinum Edition.
Actueel aanbod
Elke wagen met Car-Pass en een duidelijke historiek. Het aanbod wisselt snel.
De generaties
Een korte gids door de generaties. Zoekt u een oudere of bijzondere uitvoering? Vertel ons wat u zoekt via onze car sourcing.
De huidige generatie, sinds 2019 ook als Cayenne Coupé. Sinds de grote update van 2023 met een vernieuwd interieur en krachtigere E-Hybrid-versies.
Lichter en ruimer dan zijn voorganger, met voor het eerst een hybride versie en later de plug-in S E-Hybrid.
De eerste Porsche SUV, die het merk een nieuw publiek bracht. Vandaag vooral iets voor liefhebbers.
De uitvoeringen
Naast de motorisering maken opties zoals luchtvering, achterasbesturing, Sport Chrono, een panoramadak en een trekhaak een groot verschil.
Aandachtspunten
Deze punten controleren we bij elke wagen voor we hem aanbieden. Zo weet u precies wat u koopt.
Koopgids
Motoren, vermogen, batterij en trekgewicht van de gangbaarste uitvoeringen. Alle versies hebben een 8-traps Tiptronic S en vierwielaandrijving.
| Uitvoering | E22010 – 2017 | E32017 – 2023 | E3 vernieuwdsinds 2023 |
|---|---|---|---|
| Cayenne | 3.6 V6, 300 pk | 3.0 V6 turbo, 340 pk | 3.0 V6 turbo, 353 pk |
| Cayenne S | 4.8 V8, 400 pkvanaf 2014: 3.6 V6 biturbo, 420 pk | 2.9 V6 biturbo, 440 pk | 4.0 V8 biturbo, 474 pk |
| Plug-in hybride | S E-Hybrid (vanaf 2014), 416 pk | E-Hybrid, 462 pkTurbo S E-Hybrid: 680 pk | E-Hybrid 470 pk, S E-Hybrid 519 pkTurbo E-Hybrid: 739 pk |
| GTS | 4.8 V8, 420 pkvanaf 2014: 3.6 V6 biturbo, 440 pk | 4.0 V8 biturbo, 460 pkvanaf 2020 | 4.0 V8 biturbo, 500 pk |
| Turbo | 4.8 V8 biturbo, 500 pkvanaf 2014: 520 pk | 4.0 V8 biturbo, 550 pk | als Turbo E-Hybrid |
| Diesel | 3.0 V6, 245 pkvanaf 2014: 262 pk; S Diesel 4.2 V8, 385 pk | geen diesel | geen diesel |
| Batterij E-Hybrid | 10,9 kWh | 14,1 kWhvanaf eind 2020: 17,9 kWh | 25,9 kWh |
| Elektrisch rijden | tot 36 kmvolgens Porsche bij de lancering | tot 48 km WLTPmet 17,9 kWh | ongeveer 66 tot 78 km WLTP |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg | tot 3.500 kg | 3.500 kgTurbo E-Hybrid: 3.000 kg |
Cijfers volgens Porsche. De Turbo GT bestond enkel als Coupé: 640 pk bij de E3, 659 pk bij het vernieuwde model, dat in de Europese Unie niet verkocht wordt. De E-Hybrid van de E3 laadt aan boord met 3,6 kW (optioneel 7,2 kW), later met 7,2 kW, het vernieuwde model met 11 kW. Geen enkele Cayenne E-Hybrid kan snelladen met gelijkstroom.
Per generatie
Wat terugroepacties en de onderhoudsschema’s van Porsche vermelden. Laat bij elke Cayenne via het chassisnummer nakijken of alle acties uitgevoerd zijn.
Opties
Een Cayenne bestaat in heel veel configuraties. Deze opties maken het grootste verschil in comfort, rijgedrag en bruikbaarheid.
Bronnen: Porsche Newsroom (vernieuwde Cayenne), Porsche Newsroom (E-Hybrid 2020), Porsche onderhoudsschema Cayenne (2017), Autohaus (terugroepactie diesel). Laatst nagekeken op 30 september 2026.
Verkocht door NVD
Zo ziet u welke Cayennes wij verkopen en hoe we ze presenteren.
Uw Cayenne verkopen of inruilen?
We nemen uw wagen rechtstreeks over, of verkopen hem voor u in consignatie terwijl u eigenaar blijft. Inruilen bij de aankoop van een andere wagen kan ook.
Veelgestelde vragen
Techniek en uitrusting zijn grotendeels dezelfde. De Coupé heeft een sportievere, aflopende daklijn. De gewone Cayenne biedt iets meer hoofdruimte achteraan en een grotere koffer.
Voor wie vaak korte ritten maakt en thuis of op het werk kan laden, rijdt een E-Hybrid een deel van de ritten elektrisch. Wie vooral lange afstanden rijdt, kiest vaak even goed voor een benzineversie. We bespreken het graag persoonlijk.
Een volledige onderhoudshistoriek, een Car-Pass met een logische kilometerstand, de werking van de luchtvering, bij een E-Hybrid de laadkabels en de batterij, en sporen van zwaar trekwerk of terreingebruik.
De meeste versies mogen 3.500 kg geremd trekken. Bij de krachtigste hybride ligt dat lager: de Turbo E-Hybrid (sinds 2023) mag 3.000 kg trekken. Controleer altijd het inschrijvingsbewijs of het gelijkvormigheidsattest van de wagen zelf.
De batterij groeide van 17,9 naar 25,9 kWh en het laden aan boord ging van 7,2 naar 11 kW. De elektrische actieradius steeg naar ongeveer 66 tot 78 km WLTP, afhankelijk van de versie. De eerste E-Hybrid van de E3 (2018) had nog een batterij van 14,1 kWh. Snelladen met gelijkstroom kan bij geen enkele Cayenne E-Hybrid.
De Cayenne Diesel (3.0 V6) en S Diesel (4.2 V8) van de E2 vielen in 2017 en 2018 onder een verplichte terugroepactie wegens ongeoorloofde motorsoftware. De oplossing is een software-update. Een Porsche Centre kan op basis van het chassisnummer bevestigen of ze uitgevoerd werd.
Ja. Koopt u bij ons een wagen, dan nemen we uw huidige wagen over. Stuur ons gerust vooraf foto's en de gegevens van uw wagen.
Ja, in onze eigen werkplaats in Sint-Niklaas. We onderhouden uw wagen volgens de voorschriften van de constructeur, met de correcte onderdelen, zodat uw fabrieksgarantie behouden blijft.
Bezoek onze showroom